Почетна
Првенство Србије у стрељаштву
четвртак, 22 октобар 2020 05:54
Ученик 7. разреда, Илија Михајловић, представљао је нашу школу на првенству Србије у стрељаштву, одржаном 21. октобра у Нишу.

Окружно такмичење у стоном тенису
субота, 17 октобар 2020 10:36
На окружном такмичењу у стоном тенису, у Варварину, одржаном 16.10.2020. године, ученици наше школе остварили су следеће резултате:
Екипа девојчица (Милена Весковић, Ања Рајковић) освојила је 3. место.
Екипа дечака (Огњен Поповић, Лазар Дидић) освојила је 3. место.
Честитамо нашим такмичарима као и наставнику Игору Бишевцу на оствареном резултату.

Општинско такмичење у стоном тенису
уторак, 13 октобар 2020 13:25
На општинском такмичењу у стоном тенису, у Бошњану, одржаном 12.10.2020. године, ученици наше школе остварили су следеће резултате:
Екипа девојчица (Ања Рајковић, Милена Весковић) освојила је 1. место и пласман на окружно такмичење.
Екипа дечака (Лазар Дидић, Огњен Поповић) освојила је 1. место и пласман на окружно такмичење.
Огњен Поповић је у појединачној конкуренцији освојио 1. место и пласман на окружно такмичење.
Честитамо свим ученицима као и наставнику Игору Бишевцу и желимо им пуно успеха у даљем такмичењу.

Окружно такмичење у стрељаштву
четвртак, 08 октобар 2020 13:46

На окружном такмичењу у стрељаштву, у Доњем Крчину, одржаном 08.10.2020. године, ученици наше школе у пратњи наставника Игора Бишевца, остварили су следеће резултате у појединачној категорији:

Илија Михајловић је освојио 2.место и пласман на републичко такмичење.

Бојана Бишевац освојила је 4.место.

Честитамо ученицима и наставнику.

Успех на општинском такмичењу у стрељаштву
четвртак, 01 октобар 2020 17:49
На општинском такмичењу у стрељаштву, у Доњем Крчину, одржаном 01.10.2020. године, ученици наше школе у пратњи наставника Игора Бишевца, остварили су следеће резултате:
Екипа девојчица освојила је 2. место (Ања Рајковић, Бојана Бишевац и Анђела Ђурђевић).
Екипа дечака освојила је 2. место (Илија Михајловић, Лазар Дидић и Лука Дидић).
Пласман на окружно такмичење остварили су појединачно Бојана Бишевац и Илија Михајловић.

«ПочетакПретходна12345678910СледећаКрај»

Страна 1 од 28