Почетна
Угледни час музичке културе и немачког језика
субота, 18 јун 2022 07:08
Ученици петог и шестог разреда презентовали су празник Ускрс певајући ускршње песмице на српском, немачком и енглеском језику у оквиру угледног часа Музичке културе и Немачког језика. Ученици су представили наше обичаје као и обичаје у земљама немачког говорног подручја.

Четврто место на републичком такмичењу из немачког језика
субота, 18 јун 2022 07:06
На Републичком такмичењу из немачког језика одржаном у ОШ "Раде Драинац" у Београду ученик Давид Ђорђевић освојио је четврто место у специјалној категорији. Све похвале за Давида и наставницу Ивану Срејић!!!

Треће место на окружном такмичењу из немачког језика
субота, 18 јун 2022 07:05
На Окружном такмичењу из немачког језика одржаном у ОШ "Јован Јовановић Змај" ученик Давид Ђорђевић освојио је треће место у специјалној категорији и тиме се пласирао на Републичко такмичење. Честитке за Давида и наставницу Ивану Срејић.

Прво место на општинском такмичењу из немачког језика
субота, 18 јун 2022 07:02
На Општинском такмичењу из немачког језика одржаном у ОШ "Свети Сава" у Бачини ученик Давид Ђорђевић освојио је прво место у специјалној категорији са максималних 40 поена. Браво за Давида и наставницу Ивану Срејић!

Друго место на Републичком такмичењу из књижевности
понедељак, 30 мај 2022 05:46

На Републичком такмичењу из књижевности, Књижевној олимпијади, одржаној 28.маја у Сремским Карловцима, ученица наше школе, Бојана Бишевац освојила је 2.место. Честитамо Бојани као и наставнику Александру Ђорђевићу на изванредном успеху!

«ПочетакПретходна12345678910СледећаКрај»

Страна 1 од 35