Почетна
Такмичења - 2018. година
Aутор текста Administrator   
петак, 25 мај 2018 12:22
Општинска такмичења 2017-2018
 
Књижевна олимпијада:
 
Антонела Јеремић 8. раз. 2. место
 
Географија:
 
Tијана Дидић 8. раз. 1. место
 
Историја:
 
Tијана Дидић 8. раз.2. место
Катарина Глигоријевић 6.раз. 2. место
Лука Дидић 5.раз. 3. место
 
Биологија:
 
Теодора Бркић 6. раз. 3. место
Лука Дидић 5.раз. 3. место
 
Информатика:
 
Матеја Весковић 5. раз. 1. место
Лука Дидић 5.раз. 2. место
 
Математика:
 
Лазар Дидић 4.раз. пласман на окружно
Анђела Ђурђевић 4. раз. пласман на окружно
Милена Бркић 6.раз. 2. место
 
Физика:
 
Теодора Бркић 6.раз. пласман на окружно
Тијана Дидић 8.раз. пласман на окружно
 
Шта знаш о саобраћају:
 
Александра Ћосић Нолић 6.раз. 3. место
Матеја Весковић 6. раз. 1. место
Тијана Дидић 8.раз. 3. место
 
Српски језик и језичка култура:
 
Теодора Петровић 8.раз. 1. место
Катарина Глигоријевић 6.раз. 3. место
Теодора Бркић 6.раз. 2. место
 
Рецитовање:
 
Маша Стојановић 4.раз. 2. место
 
Физичко васпитање:
 
Атлетика:
Дечаци:
Александар Костић 8.раз. - трчање100м, 1.место
Илија Влајковић Томић 7.раз. – трчање 800м, 1.место
Михајло Јеремић 8.раз. – скок у вис, 1.место
Андрија Илић 7.раз. – трчање 300м, 2.место
Лука Матић 6.раз. – скок у даљ, 2.место
Филип Поповић 8.раз. – бацање кугле, 2.место
Штафета 4*100м (Костић, Јеремић, Матић, Поповић) 2.место
Дечаци екипно, 1.место
Девојчице:
Тијана Ћосић Нолић 8.раз. – трчање100м, 1.место
Ивана Миљковић 7.раз. – скок у даљ, 1.место
Тијана Дидић 8.раз. – бацање кугле, 1.место
Мелита Радосављевић 8.раз. – скок у вис, 2.место
Анастасија Ђорђевић 6.раз. – трчање 300м, 2.место
Милица Миљковић 7.раз. – трчање 600м, 3.место
Штафета 4*100м (Ћосић Нолић, Дидић, Ђорђевић, И.Миљковић) 2.место
Девојчице екипно,2.место
Одбојка:
Дечаци - 1.место
Девојчице - 1.место
Кошарка:
Дечаци - 1.место
Девојчице - 2.место
Рукомет:
Дечаци - 2.место
Девојчице - 1.место
Стони тенис:
Дечаци екипно - 3.место
Девојчице екипно - 2.место
Илија Влајковић Томић 7.раз. - 1.место
Мелита Радосављевић 8.раз. 2.место
 
Окружна такмичења 2017-2018
 
Српски језик и језичка култура:
 
Теодора Петровић 8.раз. 2. место
 
Књижевна олимпијада:
 
Антонела Јеремић 8. раз.3. место
Марија Пешић 8.раз. 3. место
 
Географија:
 
Тијана Дидић 8.раз. 2. место
 
Физичко васпитање:
 
Стони тенис:
Илија Влајковић Томић 7.раз. - 3.место
Атлетика:
Михајло Јеремић 8.раз. – скок у вис, 3.место
Тијана Ћосић Нолић 8.раз. – трчање100м, 2.место
Одбојка:
Екипа девојчица 4.место